Харківська обласна рада. Комунальне підприємство
«Регіональний центр природних ресурсів та екології»

Розробка документації та супровід робіт

Екологічна документація

Наше КП ХОР «Регіональний центр природних ресурсів та екології» спеціалізується на розробці та узгодженні екологічної документації для малого, середнього і великого бізнесу в Харкові та області. Ми надаємо допомогу в отриманні екологічних дозволів на:

 • викиди речовин, що забруднюють атмосферу (з урахуванням норм);
 • водоспоживання та водовідведення;
 • промислові викиди.

Наші кваліфіковані спеціалісти виконують оцінювання впливу на навколишнє середовище (ОВНС, з 12.2017-ОВД) і комплексно вирішують всі екологічні питання підприємств, розробляють реєстрові карти об’єктів щодо створення, обробки і утилізації відходів. КП РЦПРЕ забезпечує отримання позитивного звіту експертів в частині проектів, пов’язаних з санітарно-екологічною безпекою. До нас можна звертатися за будь-якими узгодженнями та дозволами з охорони навколишнього середовища.

Необхідність екологічної документацї

В українському законодавстві прописано, що всі суб’єкти господарчої діяльностіповинні дотримуватись норм екобезпеки, до яких входить наявність у підприємства пакета екологічної документації.

Відсутність екологічних і дозвільних документів – порушення Закону України, що тягне за собою наслідки у вигляді накладання штрафів і інших санкцій від органів контролю, включаючи зупинку роботи підприємства, що може привести до серйозних збитків для малого та середнього бізнесу.

Звичайно, ви можете отримати екодокументацію самостійно, але завдяки нашому екологічному супроводу ви позбавитесь від зайвої витрати часу і фінансів на проходження різного роду дозвільних інстанцій. Крім того, у випадку екологічної перевірки вашої компанії співробітництво з нашим підприємством дозволить запобігти виникненню проблем з порушенням законодавства в сфері охороні природи.

Розробка екологічної документації

Розробка екологічних документів – це цілий комплекс робіт, направлений на отримання конкретного дозвільного документа, що відповідає українському законодавству в сфері охорони природи. Таким чином, розробка екодокумента – збір пакета підготовчої документації, створення екологічного проекту чи звіту для контролюючого держоргану з послідуючим отриманням дозволу чи візування звіту відміткою прийняття.

У КП ХОР «РЦПРЕ» екологічну документацію розробляють висококваліфіковані інженери-екологи, що мають великий досвід проектування та працюють з ліцензованими програмами на основі держстандартів і норм.

Ми надаємо послуги «під ключ» і без прихованих платежів. За довгі роки співробітництва з лабораторіями і держслужбами у нас утворились з ними партнерські відносини, що дозволяють гарантувати нашим клієнтам мінімальні строки виконання замовлень за доступною ціною.

З нами співпрацює багато підприємств Харківщини, тому що ми:

 • надаємо безкоштовні консультації щодо екологічної документації;
 • гарантуємо позитивний результат;
 • супроводжуємо замовника на всіх стадіях вирішення питань;
 • завжди дотримуємось обумовлених термінів;
 • ведемо клієнтоорієнтовану цінову політику.
Фахівці комунального підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕКОЛОГІЇ» в оптимальні терміни професійно виконають розробку матеріалів та допоможуть з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, з розрахунком норм та отримання дозволу водоспоживання та водовідведення, з розробкою реєстрових карт об’єктів утворення, обробки, утилізації відходів, з оцінкою впливу на довкілля (ОВД) для Вашого об’єкту (проекту), а також нададуть високоякісні послуги з супроводу отримання позитивного експетного звіту щодо проектної документації в частині екологічної та санітарної безпеки
Приклади документів
Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами
Дозвіл на спеціальне водокористування
Декларація про відходи
Отримати консультацію
Звернувшись до нас:
Інші види діяльності підприємства
виготовлення та видача агрохімічного паспорта

Агрохімічні
паспорта

 • збір, обробка та аналіз первинної документації
 • здійснення моніторингу ґрунтів
 • супроводження робіт з виготовлення і отримання агрохімічного паспорту
 • підготовка висновків з питань погіршення (покращення) якості грунтів за наслідками господарювання
дозвіл на геологічне вивчення родовищ корисних копалин, на видобування корисних копалин, геологічне вивчення нафтогазоносних надр

Геологія
та надра

 • дозвіл на геологічне вивчення родовищ корисних копалин
 • дозвіл на видобування корисних копалин
 • дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр
поводження з відходами

Поводженння з
відходами

 • розробка документації щодо утилізації відходів
 • надання екологічно-юридичного супроводу
 • збір, зберігання, оброблення, утилізація та захоронення відходів
Для отримання консультації
заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами