Харківська обласна рада. Комунальне підприємство
«Регіональний центр природних ресурсів та екології»

Розробка документації та супровід робіт

Бізнес та дозвільна природоохоронна документація

Відкрити бізнес буває досить непросто. Тому, щоб максимально допомогти майбутнім підприємцям, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з обласними державними адміністраціями (ОДА) започатковало пілотний проект зі створення регіональної мережі центрів підтримки підприємництва (ЦПП).

Харківська область також є учасником пілотного проекту!

Партнер-виконавець проекту – Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування шляхом надання консультацій та зміцнення потенціалу, а також на підготовку до фінансування від ЄБРР та інших фінансових установ. Крім того, програма сприяє створенню мережі з 15 центрів підтримки бізнесу по всій країні з метою підтримки МСП в отриманні належного фінансування та ноу-хау для розвитку бізнесу.

З програмою можна ознайомитися тут – https://goo.gl/WyXELQ

ЦПП надаватимуть консультації та підтримку бізнесу з акцентом на реальні можливості: доступні програми підтримки МСП та порядок участі в них, проведення навчальних та інформаційних заходів через мережу закладів-партнерів.

Одним з інструментів роботи консультанта ЦПП стануть бізнес-кейси, які вже зараз доступні тут: https://regulation.gov.ua.

В бізнес-кейсах можна пройти по алгоритму питань і отримати шаблони документів, лінки на нормативку, приклади заповнення, посилання на онлайн-послуги, вартість і строки і т.д.

І ось Ваш бізнес започаткований, починається здійснення господарської діяльності. Як правило, доволі часто при здійсненні господарської діяльності виникає необхідність її взаємодії з навколишнім природним середовищем, що вимагає від суб’єкта господарювання  наявності відповідного пакету документів дозвільної природоохоронної документації. Видачі таких документів передує їх розроблення.

Розробка екологічних документів – це цілий комплекс робіт, направлений на отримання конкретного дозвільного документа, що відповідає українському законодавству в сфері охорони природи, збір пакету підготовчої документації, створення екологічного проекту чи звіту для контролюючого державного органу з послідуючим отриманням відповідного дозволу, висновку, декларації та ін.

Дозвільна природоохоронна документація – це безпека Вашого бізнесу при перевірках, це безпека навколишнього природного середовища!

Звернувшись до  комунального підприємства «Регіональний центр природних ресурсів та екології» Ви отримаєте надійного партнера в підготовці документів та подальшому отриманні необхідного дозволу для Вашого підприємства.

Будемо вдячні за довіру та надаємо доступ до поточної інформації при виконанні взятих на себе зобов’язань.

Щоб отримати повну відповідь на Ваше питання та підтримку у вигляді  індивідуальної безкоштовної консультації, заповніть будь ласка, форму зворотного зв’язкуhttp://rcpre.kharkiv.ua/ekologichna-dokumentatsiya

Види діяльності підприємства
виготовлення та видача агрохімічного паспорта

Агрохімічні
паспорта

 • збір, обробка та аналіз первинної документації
 • здійснення моніторингу ґрунтів
 • супроводження робіт з виготовлення і отримання агрохімічного паспорту
 • підготовка висновків з питань погіршення (покращення) якості грунтів за наслідками господарювання
дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціальне водокористування та висновки екологічної експертизи

Eкологічна
документація

 • викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
 • водоспоживання та водовідведення
 • поводження з промисловими відходами
 • оцінка впливу на довкілля (ОВД)
дозвіл на геологічне вивчення родовищ корисних копалин, на видобування корисних копалин, геологічне вивчення нафтогазоносних надр

Геологія
та надра

 • дозвіл на геологічне вивчення родовищ корисних копалин
 • дозвіл на видобування корисних копалин
 • дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр
поводження з відходами

Поводженння з
відходами

 • розробка документації щодо утилізації відходів
 • надання екологічно-юридичного супроводу
 • збір, зберігання, оброблення, утилізація та захоронення відходів
Для отримання консультації
заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами